Prihlásenie

Nedávne komentáre

Blogy

Ružiná

Kto by mal zaujem chodit na nudaplaz na Ruzinu? Zatial som tam bol tento rok dvakrat a ani raz tam ziadny iny nudista nebol tak preto sem pisem aby sme sa nejako zosuladili a isli tam viacery naraz lebo sam som sa tam dost nudil. Z Lucenca viem niekoho aj zobrat autom.

Stretnutie na Geči

Ahoj, radi by sme najbližšiu nedeľu (17.7.2011)  pozvali všetkých priaznivcov naturizmu na Geču kde by sme sa radi stretli v hojnejšom počte a pokúsili sa obnoviť naturistickú tradíciu ktorú táto lokalita mala. Tešíme sa na aktívnych naturistov ako aj na tých ktorí to chcú ešte len skúsiť.

Stretnutie košičanov

Ahoj!

Najbližšie stretnutie Košičanov (samozrejme aj nekošičania sú vítaní) bude v utorok 28.6.2011 o 18:00 v pizzerii MODENA (Hlavná 40 - Víťezov dvor). 

Po našom úvodnom takpovediac zoznamovacom stretnutí (http://www.asn.sk/drupal/?q=stretnutie-kosicanov) by som rád zašiel kúsok ďalej a pokúsil sa dohodnúť konkrétne ciele a aktivity.

Zelena Voda

Može mi prosim niekto napisat aka je situacia  na zelene vode pri Novom Meste ??? Pristupova cesta je az ku vode ci je to tam stale zatarasene??? Dakujem za info ....

Okolie NR a ZM!

Ahojte vsetci! Chcel by som sa spitat ci tu je niekto z okolia NR a ZM a ci sa chodi niekto slnit do Jelenca alebo Slepcian ci tu niekde v okoli. S priatelkou sa chodime slnit do Slepcian aj Jelenca ci na Hron ale ziadnych nudistov sme tam este nestretli ci nevideli !!! Je tu niekto kto tam chodi?

BEXAPEL

ZDRAVÝM...
CHCEM SA INFORMOVAŤ O TOM ČI BY BOL ZÁUJEM O NEJAKÚ AKCIU NA BEXAPELI V NOVÉJ BANI ,GULAŠIK...???

BB- kraj

Sme manzelsky par.Chcely by sme sa spitat ci sa neorganizuje nejaka akcia naturistov tu niekde v okoli? Dakujeme.

Som nudista nečlen

Chcel by som sa opýtať, v čom by bolo výhodnejšie pre mňa byť členom naturistického združenia?

Lipovec

Na základe tipu na stránke asn som bol pozrieť v pondelok lokalitu Lipovec. Možno sú moje nároky veľké, ale bol som sklamaný. Podľa toku Váhu sa dá lokalita rozdeliť na horné, stredné a dolné jazero. Pri hornom a strednom sa dajú nájsť plochy na slnenie, dolné vyzerá ako aktívna ťažba s tabuľami zákaz vstupu. Počasie nebolo ideálne pod mrakom.

Nudaplaz Vadas

Kto pozna nudaplaz Vadas?

Formulár k odoslaniu

Spolujazda na FKK akciu

Najbližšie akcie

  • No upcoming events available

spriatelené stránky

International Naturist Federation
NATURISTA.CZ Přirozená radost ze života
 DOBRÁ LÚKA - Prvý FKK kemping na Slovensku
Naturistický Rozcestník
Klub naturistů KŘETINKA
Federation of Naturists in Hungary
CK Intermedial
CK Natur Travel