Prihlásenie

Nedávne komentáre

Upgrade webu


Pekný a príjemný deň prajem priatelia naturisti!

Ako ste viacerí zaregistrovali, nie je možné sa prihlásiť, či už pod pôvodným, alebo  pripadné vygenerovanie nového prihlásenia.

Súhlas so spracovaním osobných údajov od 25. 5. 2018

Až do vyriešnia problémov so zákonom o ochrane osobných údajov (GDPR),
sú všetky účty na prihlásenie zablokované!

 

 

Súhlas podľa nového zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov účinného od 25. 5. 2018 (ďalej len: „zákon o ochrane osobných údajov“) a NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016

WELLNESS VEČERY V AQUAPARKU SENEC

Aj v tejto zimnej sezóne pripravil AQUAPARK Senec pre všetkých priaznivcov saunovania a kúpania sa bez plaviek špeciálne wellness večery spojené s nočným saunovaním až do polnoci.

Bukovec 2017

Sezóna 2016 bola z môjho pohľadu istým míľnikom.

Míľnikom preto nás začalo byť na pláži toľko že ďalší rast bez toho aby sme sa rozdelili medzi obe čistinky už nie je možný. Nie je to úplna novinka, stávalo sa nám to počas najväčších horúčav aj rok predtým, ale minulý rok to už bolo takmer pravidlo.

Priehrada Králová zo Šopornianskej strany

2017-03-01_12.10.23.png

Priehrada Králová sa nachádza v okrese GA na rieke Váh. Začína sa od mostu cez rieku Váh zo smeru Nitra- Trnava pri obci Šoporňa a na druhej strane pri obci Váhovce končí na priehradnom múre pri obci Štrkovec. Rozloha Královej je 10,9 km. Miesto či lokalita kde chodia náturisti-nudisti sa nachádza na Šoporňianskej strane medzi obcou Šoporňa a miestnou častou Štrkovec.

Zoznamka

Priatelia naturizmu

Stránka http://www.asn.sk/drupal/?q=zoznamka bola každý deň zaplavovaná nespočetným množstvom spamov. Denné čistenie a sledovanie mi zaberalo veľa času.

Príspevky ASN

Priatelia naturizmu, členovia ASN

Viac krát dostávam otázku ako, koľko a kam zaplatiť členské príspevky na daný rok.  Spoôsob, účet, ako aj výška príspevkov ostáva stále bez zmien

Valentínsky Wellness večer v AQUAPARKU Senec

11/02/2017 - 20:00
12/02/2017 - 00:00

Prekvapte svoju polovičku "v predvečer" Valentína a pozvite ju na nezabudnuteľný wellness večer pri sviečkach. Príjemná pohodová atmosféra a jedinečná príležitosť ako spojiť saunovanie s relaxom v bazénoch s možnosťou zaplávať si pod oblohou plnou hviezd.

http://www.aquaparksenec.sk/valentin-wellness.html

 

Rakúsky Wellness večer

17/02/2017 - 20:00
18/02/2017 - 00:00

Vo februári sa môžete tešiť na sauna majstrov z Rakúska a tak bude celý večer prebiehať v rakúskom duchu.

http://www.aquaparksenec.sk/rakusky-vecer.html

Poľsko - Kryspinów

Ahojte. Ak pre Vás nie je ďaleko do Kryspinowa pri Krakowe, v Poľsku, v tom prípade vám odporúčam oficiálnu naturistickú lokalitu na Zalewe na Piaskach. Na všetkých plážach je žltý piesok, pretože v minulosti sa tu ťažil piesok.

Formulár k odoslaniu

Spolujazda na FKK akciu

Najbližšie akcie

  • No upcoming events available

spriatelené stránky

International Naturist Federation
NATURISTA.CZ Přirozená radost ze života
 DOBRÁ LÚKA - Prvý FKK kemping na Slovensku
Naturistický Rozcestník
Klub naturistů KŘETINKA
Federation of Naturists in Hungary
CK Intermedial
CK Natur Travel