Prihlásenie

Nedávne komentáre

WELLNESS VEČERY V AQUAPARKU SENEC

Aj v tejto zimnej sezóne pripravil AQUAPARK Senec pre všetkých priaznivcov saunovania a kúpania sa bez plaviek špeciálne wellness večery spojené s nočným saunovaním až do polnoci.

Bukovec 2017

Sezóna 2016 bola z môjho pohľadu istým míľnikom.

Míľnikom preto nás začalo byť na pláži toľko že ďalší rast bez toho aby sme sa rozdelili medzi obe čistinky už nie je možný. Nie je to úplna novinka, stávalo sa nám to počas najväčších horúčav aj rok predtým, ale minulý rok to už bolo takmer pravidlo.

Priehrada Králová zo Šopornianskej strany

2017-03-01_12.10.23.png

Priehrada Králová sa nachádza v okrese GA na rieke Váh. Začína sa od mostu cez rieku Váh zo smeru Nitra- Trnava pri obci Šoporňa a na druhej strane pri obci Váhovce končí na priehradnom múre pri obci Štrkovec. Rozloha Královej je 10,9 km. Miesto či lokalita kde chodia náturisti-nudisti sa nachádza na Šoporňianskej strane medzi obcou Šoporňa a miestnou častou Štrkovec.

Zoznamka

Priatelia naturizmu

Stránka http://www.asn.sk/drupal/?q=zoznamka bola každý deň zaplavovaná nespočetným množstvom spamov. Denné čistenie a sledovanie mi zaberalo veľa času.

Príspevky ASN

Priatelia naturizmu, členovia ASN

Viac krát dostávam otázku ako, koľko a kam zaplatiť členské príspevky na daný rok.  Spoôsob, účet, ako aj výška príspevkov ostáva stále bez zmien

Známky INF pre rok 2017

Priatelia naturisti

Práve som zosumarizoval doposiaľ uhradené členské príspevky za známky INF pre rok 2017. Preukazy a známky by som chcel dnes, prípadne zajtra poslať.

Valentínsky Wellness večer v AQUAPARKU Senec

11/02/2017 - 20:00
12/02/2017 - 00:00

Prekvapte svoju polovičku "v predvečer" Valentína a pozvite ju na nezabudnuteľný wellness večer pri sviečkach. Príjemná pohodová atmosféra a jedinečná príležitosť ako spojiť saunovanie s relaxom v bazénoch s možnosťou zaplávať si pod oblohou plnou hviezd.

http://www.aquaparksenec.sk/valentin-wellness.html

 

Rakúsky Wellness večer

17/02/2017 - 20:00
18/02/2017 - 00:00

Vo februári sa môžete tešiť na sauna majstrov z Rakúska a tak bude celý večer prebiehať v rakúskom duchu.

http://www.aquaparksenec.sk/rakusky-vecer.html

Poľsko - Kryspinów

Ahojte. Ak pre Vás nie je ďaleko do Kryspinowa pri Krakowe, v Poľsku, v tom prípade vám odporúčam oficiálnu naturistickú lokalitu na Zalewe na Piaskach. Na všetkých plážach je žltý piesok, pretože v minulosti sa tu ťažil piesok.

TV JOJ hľadá komparz na nudapláž (skopírované z naturista.cz)

Pre televiziu JOJ nakrucame serial, kde do jednej sceny ktora sa bude odohravat na nudaplazi hladame cca 10 ludi ktori by boli ochotni ucinkovat. Scena sa bude nakrucat tak, ze geniatalie na obrazovke nebude vidno, ale scena musi posobit doveryhodne, cize je potrebne mat ucinkujucich nahich.

Formulár k odoslaniu

Spolujazda na FKK akciu

Náhodný obrázok

Spomienka na Leto 2014 (13.8.2014 Bukovec)

Posledný obrázok

L.Mara  nuda plaz na poloostrove Radkovie

spriatelené stránky

International Naturist Federation
NATURISTA.CZ Přirozená radost ze života
 DOBRÁ LÚKA - Prvý FKK kemping na Slovensku
Naturistický Rozcestník
Klub naturistů KŘETINKA
Federation of Naturists in Hungary
CK Intermedial
CK Natur Travel